Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos apeliacinis teismas
lt
En

Komisijos ir darbo grupės

Valstybės tarnautojų prašymų leisti dirbti kitą darbą nagrinėjimo komisija,

sudaryta Lietuvos apeliacinio teismo pirmininko 2021 m. liepos 28 d. įsakymu Nr. T-60:

Agnė Aguonytė – Teismo raštinės skyriaus vedėja (komisijos pirmininkė);

Audronė Balsiukienė – teisėjo padėjėja;

Božena Mozūraitienė –  teisėjo padėjėja;

Aušra Mazaliauskienė – teisėjo padėjėja;

Kristina Atkočiūnienė – vyriausioji specialistė (personalo valdymui) (komisijos sekretorė).

 

Lietuvos apeliacinio teismo ilgalaikio, trumpalaikio turto ir atsargų nurašymo (likvidavimo) komisija,

sudaryta  Lietuvos apeliacinio teismo pirmininko 2021 m. liepos 28 d. įsakymu Nr. T-59:

Linas Šiukšta – Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas, laikinai einantis Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas (komisijos pirmininkas); 

Darius Bartusevičius – skyriaus pirmininko patarėjas;

Vilma Budėnienė – teismo pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene;

Loreta Romanovskienė – Teismo raštinės skyriaus patarėja;

Lina Mišutienė – Teismo raštinės skyriaus vyriausioji specialistė (lituanistė);

Asta Balčiūnienė – Teismo raštinės skyriaus vyriausioji specialistė;

Virginija Stepankevičienė – Teismo raštinės skyriaus vyriausioji specialsitė (archyvarė).

 

Reprezentacinių lėšų sąnaudų pateisinimo ir nurašymo klausimams spręsti nuolatinė komisija,

sudaryta Lietuvos apeliacinio teismo pirmininko 2021 m. liepos 28 d. įsakymu Nr. T-62:

Laura Mickevičiūtė – Teismų praktikos skyriaus vedėja (komisijos pirmininkė);

Vita Padriezaitė – teisėjo padėjėja;

Virginija Stepankevičienė – Teismo raštinės skyriaus vyriausioji specialistė (archyvarė);

Pranas Bingelis – Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyriausiasis specialistas;

Aleksandr Dubovskij – Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyresnysis specialistas;

Andrius Rasiulis – Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyresnysis specialistas.

 

Asmenų aptarnavimo Lietuvos apeliaciniame teisme kokybės monitoringo darbo grupė,

sudaryta Lietuvos apeliacinio teismo pirmininko 2021 m. liepos 28 d. įsakymu Nr. T-61:

Vilma Budėnienė – teismo pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene (atstovė spaudai);

Aleksandras Kapitanovas – Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas;

Agnė Aguonytė – Teismo raštinės skyriaus vedėja;

Vaida Peleckienė – teisėjo padėjėja;

Ugnė Packevičiūtė – Teismų praktikos skyriaus vyriausioji specialistė (teisininkė).

 

Lietuvos apeliacinio teismo antikorupcijos komisija,

sudaryta Lietuvos apeliacinio teismo pirmininko 2019 m. rugsėjo 19 d. įsakymu Nr. T-66:

Rokas Žiupsnys – teismo pirmininko patarėjas (komisijos pirmininkas);

Laura Mickevičiūtė – Teismų praktikos skyriaus vedėja;

Lina Piekutė-Vencevičienė – teisėjo vyresnioji padėjėja;

Alina Karpovič – teisėjo vyresnioji padėjėja;

Edgar Šulc – Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyriusiasis specialistas (informacinėms technologijoms).

 

Komisija dėl nušalinimo nuo darbo dėl neblaivumo ar apsvaigimo nuo psichiką veikiančių medžiagų,

sudaryta Lietuvos apeliacinio teismo pirmininko 2021 m. liepos 22 d. įsakymu Nr. T-55:

Aleksandras Kapitanovas – Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas, laikinai atliekantis teismo kanclerio funkcijas (komisijos pirmininkas);

Tomas Gaubys – Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus patarėjas;

Liudmila Larionova – teisėjo padėjėja;

Vita Padriezaitė – teisėjo padėjėja;

Rokas Žiupsnys – teismo pirmininko patarėjas.

 

Komisija dėl Kauno apygardos teismo organizacinės veiklos tikslinio planinio patikrinimo,

sudaryta Lietuvos apeliacinio teismo primininko 2021 m. rugsėjo 9 d. įsakymu Nr. T-75:

Marius Bajoras – Civilinių bylų skyriaus pirmininkas (komisijos pirmininkas);

Linas Šiukšta – Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas, laikinai einantis Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas;

Darius Bartusevičius – skyriaus pirmininko patarėjas;

Gabrielė Monstvilaitė – skyriaus pirmininko patarėja;

Rokas Žiupsnys – teismo pirmininko patarėjas.

 

Komisija dėl Šiaulių apygardos teismo organizacinės veiklos tikslinio planinio patikrinimo,

sudaryta Lietuvos apeliacinio teismo primininko 2021 m. rugsėjo 9 d. įsakymu Nr. T-72:

Marius Bajoras – Civilinių bylų skyriaus pirmininkas (komisijos pirmininkas);

Linas Šiukšta – Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas, laikinai einantis Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas;

Darius Bartusevičius – skyriaus pirmininko patarėjas;

Gabrielė Monstvilaitė – skyriaus pirmininko patarėja;

Rokas Žiupsnys – teismo pirmininko patarėjas.

 

Komisija dėl Panevėžio apygardos teismo organizacinės veiklos tikslinio planinio patikrinimo,

sudaryta Lietuvos apeliacinio teismo primininko 2021 m. rugsėjo 9 d. įsakymu Nr. T-71:

Linas Šiukšta – Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas, laikinai einantis Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas (komisijos pirmininkas);

Marius Bajoras – Civilinių bylų skyriaus pirmininkas;

Darius Bartusevičius – skyriaus pirmininko patarėjas;

Gabrielė Monstvilaitė – skyriaus pirmininko patarėja;

Rokas Žiupsnys – teismo pirmininko patarėjas.

 

Komisija dėl Klaipėdos apygardos teismo organizacinės veiklos tikslinio planinio patikrinimo,

sudaryta Lietuvos apeliacinio teismo primininko 2021 m. rugsėjo 9 d. įsakymu Nr. T-70:

Linas Šiukšta – Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas, laikinai einantis Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas (komisijos pirmininkas);

Marius Bajoras – Civilinių bylų skyriaus pirmininkas;

Darius Bartusevičius – skyriaus pirmininko patarėjas;

Gabrielė Monstvilaitė – skyriaus pirmininko patarėja;

Rokas Žiupsnys – teismo pirmininko patarėjas.