Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos apeliacinis teismas
lt
En

Naujienos

Sprendimas dėl nuteistojo Jurijaus Melio suėmimo bus skelbiamas kovo 9 d.

Sprendimas dėl nuteistojo Jurijaus Melio suėmimo bus skelbiamas kovo 9 d.
2021-03-03

Šiandien Lietuvos apeliacinis teismas nagrinėjo prokurorų prašymą pratęsti Jurijaus Melio suėmimą.

Lietuvos apeliaciniame teisme nagrinėjamoje Sausio 13-osios ir kitų įvykių baudžiamojoje byloje J. Melis pirmosios instancijos teismo 2019 m. kovo 27 d. nuosprendžiu yra nuteistas septynerių metų laisvės atėmimo bausme (šis sprendimas nėra galutinis ir įsiteisėjęs).

Prokurorai byloje prašo nuteistajam J. Meliui sugriežtinti bausmę ir paskirti subendrintą 10 metų laisvės atėmimo bausmę. Prokurorai pažymi, kad iki Lietuvos apeliacinio teismo sprendimo paskelbimo, t. y. 2021 m. kovo 12 d., baigiasi Vilniaus apygardos teismo paskirtos 7 metų laisvės atėmimo bausmės terminas ir tą pačią dieną baigsis nuteistojo J. Melio suėmimo laikas, todėl siekiant užtikrinti galimą nuosprendžio įvykdymą, jei būtų patenkintas prokurorų apeliacinis skundas, būtina pratęsti J. Melio suėmimą (nuteistasis yra užsienio šalies pilietis, todėl paleistas į laisvę gali pasislėpti nuo galimos griežtesnės bausmės).

Nuteistojo J. Melio gynėjai ir pats nuteistasis su tokiu prokurorų prašymu nesutiko ir prašė jį atmesti arba paskirti švelnesnę nei suėmimas kardomąją priemonę.

Sprendimas dėl prokurorų prašymo bus skelbiamas kovo 9 d. 11.45 val.