Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos apeliacinis teismas
lt
En

Naujienos

Informacija proceso dalyviams ir kitiems teismo lankytojams

Informacija proceso dalyviams ir kitiems teismo lankytojams
2022-07-11

Šalyje atšaukus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją, tačiau išliekant nepalankiai situacijai dėl COVID-19, Lietuvos apeliacinio teismo (toliau – Teismas) lankytojams rekomenduojama:

  • Lankytis Teisme tik neturint ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimo, kosulio, pasunkėjusio kvėpavimo ir pan.).
  • Teismo patalpose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (medicinines veido kaukes, respiratorius).
  • Posėdžio metu laikytis ne mažesnio kaip 1 metrų atstumo nuo kitų asmenų.
  • Laikytis rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.

Atkreipiame dėmesį, kad visuomenės ir žiniasklaidos atstovai, pageidaujantys stebėti viešą nuotolinį teismo posėdį (prisijungus prie vaizdo konferencijos), paprastai likus bent 3 (trims) darbo dienoms iki teismo posėdžio datos (išskyrus atvejus, kai apie teismo posėdžio datą viešai paskelbiama likus trumpesniam terminui), Teismui turi pateikti prašymą. El. p. venta.valcackiene@apeliacinis.lt teikiamame prašyme reikia nurodyti konkretų teismo posėdį, kurį pageidaujama stebėti, savo vardą, pavardę, gimimo datą.

Prašymą taip pat galima užpildyt tiesiogiai Viešoje tvarkaraščių paieškoje, jei joje nurodyta, kad posėdis yra „Nuotolinis“. Norint užpildyti prašymą, tereikia paspausti aktyvią nuorodą „Registruotis“ ir nurodyti prašomus duomenis.

Daugiau informacijos apie viešą nuotolinį teismo posėdį galite rasti čia.

Būkime sveiki ir saugokime vieni kitus!  

Nuotrauka Artūro Jendovickio 

 

Informacija atnaujinta 2022-12-30 14:40:39