Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos apeliacinis teismas
lt
En

Naujienos

Algimantui Valantinui padėkota už pirmininkavimo kadenciją

Algimantui Valantinui padėkota už pirmininkavimo kadenciją
2021-04-15

Balandžio 15 dieną Lietuvos apeliacinio teismo bendruomenė, kitų teismų ir institucijų vadovai, nuoširdžiai linkėdami tolesnės profesinės sėkmės, padėkojo Algimantui Valantinui už kartu nueitą kelią.

„Lietuvos apeliacinio teismo kolektyvo vardu nuoširdžiai sakau Jums ačiū už tai, kad visus šiuos metus turėjome vadovą, kuriuo galėjome tikėti, pasitikėti ir didžiuotis. Dėkojame Jums, kad mes, teisėjai, visada ir bet kokiomis aplinkybėmis galėjome oriai ir nepriklausomai vykdyti teisingumą. Ačiū Jums už gerą būdą, paprastą ir šiltą bendravimą, kiekvienam kolegai teisėjui, padėjėjui ar teismo darbuotojui surastą gerą žodį. Jūs kūrėte gerą kolektyvo atmosferą ir kiekvienam leidote pasijusti vertingam ir svarbiam. Ačiū, kad niekada nė vieno neskubėjote smerkti ar teisti, nes pastebėti gerąsias kitų savybes Jums tiesiog duota. Ačiū Jums už tvirtybę, už Jūsų autoritetą, už pasiryžimą apginti teismo ir sistemos interesą net tada, kai tai buvo sunku“, – dėkojo ir puikios kloties linkėjo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Marius Bajoras.

Algimantas Valantinas Lietuvos apeliacinio teismo pirmininko pareigas ėjo nuo 2016 metų. Teisme jis lieka dirbti Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėju.

Nuo balandžio 16 dienos Lietuvos apeliacinio teismo pirmininko pareigas eis Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Marius Bajoras, iki bus paskirtas naujas teismo pirmininkas.